Nový pořad České chaty snů je tady! A my jsme měli tu čest být jeho součástí

18. 3. 2023

České chaty snů

Mít chaloupku někde u lesa nebo na kraji většího města se zahrádkou a bazénem, u kterého můžete rekreovat celé léto, je snem většiny Čechů. Ovšem umět chatu zrekonstruovat tak, aby vám nepadala na hlavu a stala se příjemným zázemím pro celou rodinu už může být oříšek. 

Proto se televize Prima spolu s agenturou Media One rozhodly připravit nový projekt – docu-reality show České chaty snů zaměřenou na proměny chat a chalup. A my jsme byli jeho součástí! Díky pestrému sortimentu jsme pomohli ukázat, jak se vymanit ze stereotypů a vdechnout tak chatám a chalupám svěží design. 

Seriál krásně kombinuje úchvatné chaty a chalupy s jedinečnými záběry z krásných míst ukrytých v srdci přírody České republiky. 

Kdy a kde se bude show vysílat?

České chaty snů

Na pořad České chaty snů se můžete podívat již tento pátek 24. 3. 2023 na TV prima ve 22:00 hod. Celá série vám přinese 8 dílů impozantních proměn, které se budou vysílat každý pátek 31. 3., 7. 4., 14. 4., 21. 4., 28. 4., 5, 5. 12. 5. 2023. ve stejný čas.

Pořadem vás bude provázet trio zkušených architektů Sebastian, Petr a Martin se sarkastickým smyslem pro humor, kteří vám ukážou, jak postupovat při rekonstrukci a pomohou vám načerpat jedinečnou inspiraci, aby se i z vašeho příbytku stalo útulné místo pro odpočinek.

DITON nebude chybět v žádném díle

Během všech 8 epizod vás bude provázet náš široký sortiment. V každém díle uvidíte jiné produkty a jejich všestranné využití, které vám pomůže zvelebit váš druhý domov. Získáte tak spoustu nápadů na vylepšení exteriéru, který bude dělat radost nejen vám, ale i rodině a přátelům. 

 

TIP: Nestihli jste hlavní páteční vysílání? Podívejte se na reprízu, která bude na Primě v neděli 9:55 hod. nebo online na Prima+.

Sledujte i Instagram pořadu @ceskechatysnu a webové stránky https://www.ceskechatysnu.cz/

Zde se můžete podívat na upoutávku k pořadu České chaty snů:

DITON výrobky v jednotlivých dílech pořadu České chaty snů