Jak u nás probíhá nábor lidí

27. 10. 2023

Uvažujete o novém zaměstnání? Zajímá vás, jak u nás probíhá nábor nových lidí? V tomto článku vám přiblížíme náš přístup k náboru a ukážeme vám, že je DITON víc než jen práce.

Nábor lidíNaše hodnoty: Lidé na prvním místě

Věříme, že firma DITON je úspěšná díky našim zaměstnancům. Proto klademe velký důraz na lidi. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili jako součást týmu, kde každý významně přispívá k úspěchu.

Naše firemní hodnoty férovost, odpovědnost, profesionalita a rozvoj jsou základem našeho náborového procesu i celé společnosti DITON.

Otevřená komunikace a spolupráce

Během náboru se můžete spolehnout na transparentnost a férovost našeho HR týmu. Každý kandidát je vítán a my jsme zde, abychom odpověděli na všechny vaše otázky a poskytli vám co nejvíce informací. Hledáme uchazeče, kteří nejenže sdílejí naše hodnoty, ale také jsou ochotni spolupracovat a podporovat své kolegy. Silné týmy vznikají díky vzájemnému respektu a spolupráci.

Náborový proces

Nábor probíhá skrz pečlivé hodnocení dovedností, osobnostních vlastností a motivací každého kandidáta. Zároveň nám jde o to, abyste jakožto kandidáti měli možnost lépe poznat nás a zjistit, zda je DITON pro vás tou správnou volbou.

1. Kariérní portál DITON.JOBS

Nábor začíná většinou na našem kariérním webovém portálu diton.jobs.cz, kde prezentujeme volná pracovní místa. Nejčastěji zde najdete technické, výrobní a administrativní pozice. Naleznete zde podrobné informace o tom, co je přesně náplň práce na dané pozici, naše očekávání a také co všechno nabízíme.

V inzerátech si můžete přečíst přesné informace o jednotlivých pozicích. Vždy se dozvíte:

  • typ úvazku
  • typ smluvního vztahu
  • délka pracovního poměru
  • mzda
  • benefity
  • požadované vzdělání
  • místo pracoviště

2. Odeslání žádosti

Pokud narazíte na pozici, která vás zaujme, můžete jednoduše odpovědět přes náš online formulář, který se nachází vždy pod nabídkou pozice. Do odpovědního formuláře zadáte své kontaktní údaje, průvodní dopis a přiložíte životopis. Máte možnost k formuláři přidat až dvě přílohy (např. životopis, motivační dopis apod.)

3. Osobní pohovor

Vybrané uchazeče si pozveme na osobní pohovor. Na něm odhalíme váš potenciál, dovednosti a motivaci. Zároveň je to příležitost pro vás lépe poznat DITON, naši firemní kulturu a pracovní prostředí.

Nábor zaměstnanců4. Vítejte v týmu DITON

Pokud se ukáže, že jste ten pravý člověk pro naši společnost, s radostí vás přivítáme do našeho týmu. Během onboardingu vám poskytneme veškeré potřebné informace, abyste se rychle zapojili do naší pracovní kultury a pohodlně se adaptovali.

Přečtěte si, jaké benefity mají pracovníci v DITONu.

Více informací o aktuálních pracovních příležitostech najdete na našem kariérním webu diton.jobs.cz.

Nabízíme nejen práci, ale také možnost růstu a rozvoje. Věříme, že naši zaměstnanci mají potenciál, a proto investujeme do jejich rozvoje. Poskytujeme školení a různé vzdělávací příležitosti, které jim pomáhají zdokonalit své dovednosti a dosáhnout cílů.

Pokud máte zájem se k nám připojit a začít svou kariéru na místě, kde se vaše schopnosti cení, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na setkání! 💙