DITON a jeho benefity aneb víc než jen zaměstnání

15. 9. 2023

Pracovní benefityV DITONU nabízíme mnohem více než jen pracovní místo. Jde nám o úspěch a spokojenost celého týmu, a tudíž každého jednoho z vás. Naleznete u nás prostor, kde se můžete rozvíjet, ukotvit své ambice a plánovat svou kariéru. Naše firemní kultura klade důraz na vzájemný respekt, podporu a otevřenou komunikaci. Budete mít možnost zapojit se do tvorby strategií, sdílet nápady a přispívat k inovacím. Nejen že zaměstnancům poskytujeme příplatky, slevy a volno navíc, ale podporujeme i jejich profesní edukaci a další rozvoj.

Místo slibů představujeme konkrétní benefity, které vám zpříjemní pracovní i osobní život.

 

 

Benefity, které vám otevřou nové možnosti

Finanční odměna za flexibilitu

Vaše pracovní angažovanost si zaslouží odměnu, proto vám nabízíme příplatky za směny, které překonávají standardní limity. Vaše pracovní flexibilita je velmi cenná a my vám to odměníme tak, jak si zasloužíte.

Slevy na vaše projekty

Stavíte dům, renovujete chatu nebo si zkrášlujete zahradu? U nás získáte exkluzivní slevy na naše produkty, které nejsou dostupné jinde. Vaše snaha o vytvoření útulného prostoru pro život a odpočinek si zaslouží podporu.

DITON volno

Práce je samozřejmě důležitá, ale ještě důležitější je čas strávený s vašimi blízkými. Proto poskytujeme 3 dny volna navíc, abyste si mohli užít příjemné chvíle volna. U nás nejde jen o práci, ale také o kvalitní život.

Strava za symbolickou cenu

Každá odchozená směna nese s sebou odměnu v podobě stravenky. A díky dotovanému stravování v podobě obědového příspěvku si můžete pochutnat na polévce a hlavním jídle za symbolickou cenu.

Jistota i po odchodu do důchodu

Každý měsíc přispíváme na vaše penzijní nebo životní připojištění, protože chceme, abyste se cítili jistě i po ukončení aktivní kariéry. Vaše snaha a tvrdá práce si zaslouží uznání a zabezpečí i do budoucna.

Mobilní tarif pro vás i vaši rodinu

Mobilní technologie dnes tvoří základ komunikace s našimi blízkými. Proto jsme pro vás připravili benefit ve spolupráci s operátorem T-Mobile, který umožňuje nejen vám, ale i vaší rodině čerpat zvýhodněné mobilní tarify.

Podpora osobního a profesního růstu

V naší firmě podporujeme vaši stávající kvalifikaci a zároveň bychom vás rádi motivovali k dalšímu rozvoji. Realizujeme pro vás vzdělávací aktivity, které vedou k vyšší odbornosti.

Odměna za vaše doporučení

Doporučení a případný nástup nových kolegů je oceněno atraktivním způsobem. Pokud nám doporučíte svého známého jako potenciálního zaměstnance, nejen že získáte spolehlivého kolegu, ale také se můžete těšit na lákavou odměnu.

Zlepšovací návrhy

Věříme, že i ty nejmenší nápady mohou mít velký potenciál. Proto vítáme vaše zlepšovací návrhy, které mohou iniciovat zásadní změny. Za realizaci nápadu vás odměníme tak, abyste se cítili náležitě ocenění za svůj přínos.

Zvýhodněné cestování se „Škodovkou“

Pokud se chystáte na rodinnou dovolenou nebo potřebujete spolehlivý vůz pro každodenní cesty, nabídka zvýhodněných nákupů u ŠKODA AUTO vám může usnadnit rozhodování při koupi auta. S novým vozem ŠKODA si užijete pohodlnou jízdu a komfort na silnicích.

Prémie za životní milníky

Nejen pracovní, ale i osobní životní milníky jsou pro nás velmi důležité. Takovéto významné životní události, jako je svatba nebo narození dítěte, odměníme speciální prémií. S námi můžete tyto radostné okamžiky sdílet a oslavovat.

Další výhody a benefity

Benefity v práciVýše uvedené benefity nejsou jedinými výhodami, ze kterých se u nás můžete těšit. V rámci firmy vydáváme každý kvartál firemní noviny Ditonoviny, které přináší zajímavé informace z našich poboček, novinky, aktuální informace nejen z HR oddělení, ale ze všech divizí naší firmy. Avizujeme v nich o proběhlých akcích, ale rovněž o plánech a aktivitách do budoucna. Také v nich naleznete soutěže o ceny, kterých se můžete účastnit.

Před dvěma roky jsme pro zaměstnance vytvořili schránku důvěry, aby měli přímou možnost ovlivňovat směřování naší firmy. Do schránky mohou podávat zpětnou vazbu, připomínky i stížnosti. Názory zaměstnanců jsou pro nás klíčové pro neustálé zlepšování chodu firmy.

Mezi našimi lidmi jsou také oblíbené například akce mimo pracovní prostředí jako teambuildingy a zábavné akce, jako je grilování, setkání s obchodními partnery, akce pro děti nebo hudební večery. S kolegy si tak můžete vytvořit krásné zážitky, abyste měli na co vzpomínat a abyste upevnily vztahy v týmu.

Každý z našich benefitů má za cíl podpořit rovnováhu mezi vaším pracovním a osobním životem, a posunout vás dále na cestě k úspěchu. Připojte se k DITONU!