DITON 3D vizualizér vám vytvoří perfektní návrh plotu a dlažby

11. 7. 2024

Plánovat a realizovat stavební projekty je dnes již mnohem jednodušší díky moderním technologiím. Pokud přemýšlíte o novém plotě nebo pokládce dlažby, určitě vyzkoušejte náš 3D vizualizér. Tyto nástroje vám umožní vytvořit detailní realistické 3D modely vašeho projektu a zasadí je přímo do fotografie vaší zahrady. Ušetříte čas i peníze a předejdete nepříjemným překvapením.

Jednoduché a intuitivní nástroje

3D konfigurátor může snadno použít každý, bez nutnosti složitého zaškolování, stačí využít krátkého pětiminutového instruktážního videa. Toto video vás provede všemi nástroji a funkcemi DITON 3D Vizualizéru. Ukáže vám, jak snadno vytvořit vlastní projekt, nastavit požadované prvky a integrovat je do fotografií vaší zahrady. Po shlédnutí videa budete připraveni okamžitě začít tvořit a využít plný potenciál našeho vizualizéru. 

 

Díky 3D vizualizéru uvidíte, jak bude váš projekt vypadat ještě před jeho realizací. To se vám bude hodit, jestli chcete mít jistotu o výsledném vzhledu. Doslova se tak stanete architektem své zahrady.

vizualizace plotu

Výhody 3D vizualizéru

Jednou z velkých výhod našich nástrojů je automatické generování výkresů,  technické dokumentace, kalkulace, ukládání a stahování projektů.. Díky tomu získáte kompletní přehled o potřebném materiálu, nákladech a časovém plánu. Všechny tyto informace jsou dostupné v PDF formátu.

 

Další výhodou je možnost provádět snadné úpravy projektu. Můžete zkoušet různé kombinace výrobků, měnit jejich uspořádání a okamžitě vidět výsledky. Nástroj vám vytvoří neomezené množství výkresů a výstup získáte ihned bez čekání. Přitom nepotřebujete žádnou instalaci, vše probíhá online. V případě registrace se můžete k projektům kdykoliv vracet a tvořit více projektů bez omezení.

Návrhy plotů a dlažby s kalkulací nákladů

Pokud se zaměřujete na návrhy plotů, náš vizualizér vám detailně naplánuje každý parametr plotu. Díky funkci vizualizace plotu můžete přesně určit jeho výšku, vzor, barvy a dokonce i prostor pro branku dveře nebo bránu. Podobně, při návrhu dlažby můžete předem vidět, jak bude výsledný projekt vypadat a kolik materiálu s prořezem nebo bez prořezu budete potřebovat.

vizualizace plotu

 

Kromě toho vám nástroj spočítá přesnou kalkulaci nákladů. Nemusíte nic počítat na papíře, nástroj automaticky vypočítá spotřebu a cenu vybraných výrobků. Tento výpis materiálů s kalkulací ceny obdržíte v přehledném PDF souboru. Poptávku na produkty lze zaslat do nejbližších stavebnin, které lze nalézt ZDE. Případně můžete kontaktovat naši podporu na adrese podpora@diton.cz, kde vám sdělí veškeré potřebné informace, nebo vás spojí s obchodním oddělením, které s vámi objednávku vyřeší.

Vyzkoušejte 3D vizualizér od DITONu

DITON vám nabízí komplexní řešení pro plánování a realizaci stavebních projektů. Vyzkoušejte náš 3D vizualizér a vytvořte si detailní návrh plotu nebo návrh dlažby podle svých představ. S našimi nástroji máte jistotu, že výsledný projekt bude přesně odpovídat vašim očekáváním a potřebám.

 

VYZKOUŠET 3D VIZUALIZÉR

 

S DITONem si můžete snadno navrhnout plot, dlažbu nebo jiné projekty přesně podle vašich představ. Stačí použít náš  3D vizualizér a všechno si sami naplánovat. Díky těmto nástrojům hned vidíte, jak bude váš projekt vypadat, kolik bude stát a co budete potřebovat. Předejdete tak nepříjemným překvapením a ušetříte čas i peníze.