20 důvodů, proč se stát zaměstnancem v DITONU

24. 8. 2023

 

Práce v DITONPokud v dnešní nejisté době hledáte svého ideálního zaměstnavatele, je důležité si vybrat společnost, která nabízí stabilní pracovní prostředí, váží si svých zaměstnanců a podporuje jejich růst. Na základě zpětné vazby od našich zaměstnanců si troufneme říct, že takovým zaměstnavatelem je právě společnost DITON.

 

Jsme stabilní a 100% česká firma s více než dvacetiletou tradicí, poskytujeme kvalitní produkty a služby díky kterým dlouhodobě prosperujeme. Férovost, profesionalita, odpovědnost a rozvoj jsou firemními hodnotami, které přinášíme našim klientům. Naši zaměstnanci jsou těmi, kteří tvoří úspěch celé firmy.

 

U nás na vás čeká celá řada benefitů, které oceníte nejen na pracovišti, ale i ve svém osobním životě. A proto vám přinášíme dvacet důvodů, proč je práce u nás jedinečnou příležitostí pro váš profesní růst.

 

Benefity práce v DITONU

 1. 1. PŘÍPLATKY ZA SMĚNY: Odměňujeme pracovní flexibilitu každého zaměstnance. Za vybrané směny lze dostat podstatně vyšší příplatek, než stanovuje zákon.
 2. 2. SLEVY NA NAŠE PRODUKTY: Stavíte dům nebo rekonstruujete chatu či zahradu? U nás lidé dostávají exkluzivní slevy na naše výrobky, které jinde nenajdete.
 3. 3. DITON VOLNO: Přidáváme 3 dny volna navíc, protože víme, že čas strávený s rodinou a přáteli je to nejcennější.
 4. 4. STRAVENKY: Po každé odchozené směně obdržíte stravenku.
 5. 5. OBĚDOVÝ PŘÍSPĚVEK: Díky dotovanému stravování si pochutnáte si na polévce a hlavním jídle za symbolickou cenu.
 6. 6. PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ NEBO ŽIVOTNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ: Chceme, aby naši lidé měli jistotu i po odchodu do důchodu, a proto každý měsíc přispíváme na penzijní nebo životní pojištění.
 7. 7. MOBILNÍ TARIFY T-MOBILE: Nejen vy, ale i vaše rodina může díky nám čerpat zvýhodněné mobilní tarify od T-Mobile.
 8. 8. VZDĚLÁVÁNÍ: Osobní a profesní růst našich zaměstnanců je pro nás zásadní. Realizujeme vzdělávací aktivity, které vedou k vyšší odbornosti a kvalifikaci.
 9. 9. DOPORUČ A ZÍSKEJ: Pokud nám doporučíte svého známého jako potenciálního zaměstnance, získáte nejen blízkého kolegu, na kterého se můžete spolehnout, ale i velice atraktivní odměnu.
 10. 10. ZLEPŠOVACÍ NÁVRHY: Vaše nápady a „zlepšováky“ jsou u nás vítány a za jejich realizaci vás zajímavě odměníme. U nás může i malý nápad spustit něco velkého!
 11. 11. ZVÝHODNĚNÉ NÁKUPY U ŠKODA AUTO: Jestliže se rozhodnete si pořídit zbrusu nové vozidlo značky ŠKODA, dostanete na něj bezkonkurenční slevu.
 12. 12. ODMĚNA PŘI VÝZNAMNÉ ŽIVOTNÍ UDÁLOSTI: Vlastní svatba, narození dítěte… za tyto a další důležité události vás potěšíme speciální prémií.

Další výhody a důvody, proč pracovat pro DITON

 1. 13. Se svými zaměstnanci jednáme na rovinu, transparentně a poskytujeme jim stálou mzdu bez ohledu na sezónnost a výdělky firmy.
 2. 14. Pravidelně informujeme své zaměstnance o dění ve společnosti.
 3. 15. Poskytujeme našim lidem adekvátní zázemí a nástroje pro jejich práci. Chceme, aby se na pracovišti cítili dobře a měli vše potřebné k plnění svých úkolů. Vytváříme navíc přátelské a podporující pracovní prostředí, kde je radost pracovat.
 4. 16. Pokud se zajímáte o výrobní a technické pozice, DITON je pro vás ideální místo. 80 % pracovních pozic, které obsazujeme, jsou tohoto zaměření.
 5. 17. Klademe důraz na ekologii a udržitelnost. Realizujeme konkrétní kroky s cílem minimalizovat negativní dopady na životní prostředí a využívat šetrné technologie.
 6. 18. V DITONU se vám otevírá možnost růstu a kariérního postupu. Pokud máte ambice posouvat se výš, budeme vás na vaší cestě plně podporovat.
 7. 19. Podporujeme sdílení znalostí a zkušeností mezi zaměstnanci. Věříme, že vzájemná spolupráce a motivace nás všechny posouvá vpřed.
 8. 20. Práce u nás není jen o zaměstnání, je to pocit sounáležitosti s týmem, firmou a cíli, které společně dosahujeme. Každý zaměstnanec je důležitou součástí celkového úspěchu.

Naše zaměstnance podporujeme na cestě k úspěchu a vytváříme prostředí, kde každý může rozvíjet svůj potenciál. Pokud hledáte práci, která vás bude bavit, připojte se k nám a buďte součástí naší úspěšné rodiny DITON!