Zahradní architektura DITON: Dokonalé spojení estetiky a praktického využití

26. 6. 2023

Máte pocit, že vaší zahradě něco chybí? Praktické zahradní doplňky promění váš exteriér v útulné místo. Není nic příjemnějšího než trávit čas na krásné zahradě, bez ohledu na to, zda preferujete moderní, minimalistický design nebo romantickou atmosféru s bohatou vegetací. Zahradní architektura DITON pro vás vytvoří unikátní a osobitý prostor. Inspirujte se.

Objevte sílu betonových doplňků

Chcete proměnit svou zahradu v ohromující ráj? Betonové doplňky jsou tím, co hledáte! Proč vybírat právě zahradní doplňky z betonu?

  1. Dlouhá životnost, která překoná všechny překážky: Nezáleží na tom, zda je vaše zahrada vystavená nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti, sněhu nebo ostrému slunci – betonové doplňky si s tím hravě poradí. Tento materiál odolá všem nástrahám přírody a vydrží tak dlouhé roky.
  2. Méně práce, více radosti: Vyžaduje vaše zahrada neustálou péči? S betonovými doplňky se nebudete muset trápit s náročnou údržbou. Zapomeňte na broušení, lakování a další zdlouhavé postupy. Stačí jednoduše udržovat betonové plochy čisté a zbavit se případných povrchových nečistot.
  3. Příjemný design, který padne do každé zahrady: Doplňky z betonu nabízí moderní a vkusný vzhled, který vaši zahradu oživí. Stačí si vybrat barvu, která se bude hodit k vašemu exteriéru. 
  4. Kreativita bez hranic: Betonové doplňky se přizpůsobí vašim představám. Získáte možnost vytvořit cesty, posezení, zídky, květinové záhony a mnoho dalšího přesně tam, kde chcete. 

Betonový zahradní nábytek DITON

Zahradní oáza s betonovými květináči a truhlíky

Betonový květináč

Venkovní květináčeVybírat můžete různé velikosti a tvary betonových truhlíků tak, aby vám perfektně zapadly do vaší zahrady. Důležitý je výběr designu. Oblíbené jsou venkovní květináče VZOR NATUR PATINA nebo VZOR DUB, které imitují dřevo. Pro jednoduchý moderní design zvolte vzor LEA či VINCI. Betonové truhlíky zase nabízí jedinečnou úpravu vymývaných povrchů.

 

 

 

Vyvýšené záhony pro dokonalou zahradu

vyvýšené záhony z betonu Vyvýšené betonové záhony Máte na své zahrádce málo místa? Nebo nemáte pro pěstování rostlin příznivé půdní podmínky? Díky vyvýšeným záhonům budou mít vaše květiny, zelenina či bylinky vhodný typ půdy a bude se jim tak lépe dařit. Ochrání vaše rostliny před plevelem a dalšími škůdci. Navíc se k nim nemusíte tolik sklánět. 

 

 

 

Inovativní nášlapy DITON

Betonové nášlapyBetonové nášlapy Překonejte záludnosti terénu elegantně a bez složitého budování chodníků a podkladových vrstev díky našim nášlapům. Nášlapy jsou skvělou volbou díky jejich snadné manipulaci, přirozenému vzhledu a schopnosti rychlého usazení v terénu. Vybírat můžete nášlapy s výsečí, kruhové nášlapy nebo nášlapy imitující kámen. Každý detail betonových nášlapů je důmyslně zpracovaný pro pohodlí při chůzi. 

 

 

Betonové příslušenství vám zajistí příjemný odpočinek

 Zahradní nábytekZahradní betonový nábytek Naše výrobky jsou ideální pro ty, kteří si chtějí opravdu užít relaxaci v přírodě. Nejenže příslušenství spojuje atraktivní vzhled s dlouholetou životností. Příjemné zahradní posezení nabízí zahradní lavičky, stoly a sedáky či moderní sestavy mobiliářů, které jsou skvělou volbou například pro veřejné prostory.

 

 

 

Vybírejte betonový zahradní nábytek DITON

  • Betonové květináče a truhlíky 
  • Vyvýšené záhony
  • Nášlapy
  • Lavičky, stoly a sedáky
  • Moderní sestavy mobiliářů
  • Odpadkové koše