Využijte podzimní nabídky „Přestaňte pouze snít!“

31. 8. 2023

Vážení zákazníci, v rámci naší již dobře známé kampaně „Přestaňte pouze snít“ si můžete v průběhu měsíce září a října zakoupit vybrané produkty za zvýhodněné ceny a zvelebit si okolí domu.

Využijte na terasu PRKNA MODERN v dokonalé imitaci dřevěných prken o jejichž povrch se díky speciální povrchové úpravě nemusíte více starat.

Dále si můžete vybírat z odstínů skladebných dlažeb KOMBI, KOMBI XL, VALLETTA, PAVÉ I., SAN MARINO a DLAŽEB HISTORY. Z plošných dlažeb EXCELENT a pro ohraničení vydlážděné plochy využít PALISÁDY POLO, PALISÁDY DURO či PALISÁD HISTORY v různých barevných odstínech.

Zdicí prvky VERSO, CIHLY HISTORY a ZDICÍ BLOKY HISTORY vám poskytnou jednoduché, rychlé a moderní řešení výstavby plotu.

Spočítejte si v našich kalkulačkách orientační spotřebu materiálu pro vydlážděnou plochu nebo plot a cenu materiálu. ZDARMA vám také vytvoříme kladecí či grafický návrh pro váš projekt. 

Zvýhodněné ceny se vztahují na objednávky uzavřené od 1. 9. do 31. 10. 2023, výrobky zakoupíte v obchodní síti našich prodejců.

Přejeme vám krásné podzimní dny!

Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobky Betonové výrobkyBetonové výrobky