Využijte jarní nabídky „Přestaňte pouze snít!“

30. 3. 2023

Vážení zákazníci, v rámci naší již dobře známé kampaně „Přestaňte pouze snít“ si můžete v průběhu měsíce dubna a května zakoupit vybrané produkty za zvýhodněné ceny a zvelebit si okolí domu.

Využijte na terasu PRKNA – VZOR SMRK nebo VZOR DUB, která od dřevěných na pohled nerozeznáte a díky speciální povrchové úpravě se již nemusíte o povrch více starat. V programu imitace dřeva jsou také skvělou dekorací do každé zahrady ZÁHONY – VZOR DUB. Můžete vybírat z několika tvarů a velikostí, díky tomu mají všestranné využití. Lze je osázet nejen květinami a trvalkami, ale i okrasnými stromy a keři.
Venkovní nábytek je alfou a omegou každého prostoru, doplňte ho STOLY, LAVICEMI – VZOR DUB, společně tvoří jeden celek, který slouží k pohodlnému posezení.

Dále si můžete vybírat z odstínů skladebných dlažeb KOMBI, VALLETTA a PAVÉ I. 6, z plošných dlažeb PREMIERE, TRAVERTINLUGANO a pro ohraničení vydlážděné plochy využít PALISÁDY POLO v různých odstínech.
Představíme novou dlažbu KOMBI AQUA, která v sobě spojuje výhody klasické skladebné a vegetační dlažby.

Zdicí prvky VISO, plotový systém NOVÁ TRÓJA nebo OKRASNÉ A PLOTOVÉ TVÁRNICE vám poskytnou jednoduché, rychlé a moderní řešení výstavby plotu.

Dekoraci na zahradě v okolí domu výborně dokreslí KVĚTINÁČE BELLA nebo okrasná zídka či dělící stěna ze SVAHOVÝCH TVÁRNIC DELTA.  

Spočítejte si v našich kalkulačkách orientační spotřebu materiálu pro vydlážděnou plochu nebo plot a cenu materiálu. ZDARMA vám také vytvoříme kladecí či grafický návrh pro váš projekt. 

Zvýhodněné ceny se vztahují na objednávky uzavřené od 1. 4. do 19. 5. 2023, výrobky zakoupíte v obchodní síti našich prodejců.

Přejeme vám krásné jarní dny!