Vinařský teambuilding na Jižní Moravě

3. 11. 2023

Teambuilding v RakvicíchCo může být pro posílení a odreagování pracovního týmu více, než firemní akce plné smíchu, vína a dobrého jídla? Právě takový byl náš poslední teambuilding v malebných Rakvicích na Jižní Moravě. 

Náš zákaznický servis si dopřál odreagování

Naše expedice denně tvoří komunikační most mezi firmou a našimi zákazníky, a právě proto má toto oddělení v DITONu výjimečnou a důležitou roli. Rozhodli jsme se tedy spojit týmy expedic z různých poboček a uspořádali pro ně společný neformální teambuilding.

Z fotografií je patrné, že na tomto setkání měly převahu ženy, což je v DITONu výjimečné. Tato dámská dominance je charakteristická specificky pro náš expediční tým, protože v celkovém počtu zaměstnanců DITONu tvoří muži až 80 %.

Za zážitky do sklípku

Jaké by to bylo setkání v moravské oblasti bez ochutnávky vína? Prohlídka výroby a vinného sklepa byla nejen edukativní, ale i zábavná. Vidět, kde a jak vzniká výborné víno, bylo zajímavé. Samozřejmě nejlepší teambuildingové aktivity jsou ty, které spojují užitečné s příjemným, a právě řízená degustace místních vín se ukázala jako skvělá volba.

Po oficiální části programu následovala volná zábava. Někteří z nás si užívali klidný večer v hotelu, nejsilnější jedinci si prodloužili zábavu až do nočních hodin v místním baru. 

Příště znovu!

Firemní teambuilding sklidil úspěch a padl závazek, že podobnou akci musíme zopakovat a doladit detaily. Při plánování využijeme zpětnou vazbu od účastníků, aby byl příští zážitek ještě lepší. Jedno je však jisté – týmová setkání ve vinařském stylu jsou něčím, na co se všichni můžeme těšit. Vinné sklípky jsou totiž ideální příklad prostorů pro firemní akce.

V DITONu si vážíme každého pracovníka týmu, ať už jde o expediční, nebo jakékoliv jiné oddělení. Teambuildingové aktivity nejsou jen o zábavě, ale o tvoření vztahů, které vydrží i v různých pracovních situacích.