Moravská grilovačka a dětský den v Otnicích

18. 9. 2023

Nejprve chceme vyjádřit upřímné poděkování všem, kteří se zúčastnili obou akcí. Je skvělé pozorovat, jakou atmosféru a pozitivní energii dokáže kolektiv DITONu vytvořit. Obrovské uznání patří organizátorům a všem, kteří se starali o jídlo, pití a pohodlí účastníků po celou dobu akce. Bez jejich úsilí by tyto události nebyly tak úspěšné.

Letní grilování a pohoda u Čeperky

Jako každý rok, tak i letos proběhla před prázdninami tradiční grilovačka, tentokrát ovšem netradičně. Po dlouhých letech jsme se totiž rozhodli změnit místo konání. Vybrali jsme si restauraci Machač, která se nachází nedaleko výrobního závodu Čeperka. Měli jsme štěstí, že svítilo sluníčko, které dokreslovalo pohodovou atmosféru začínajícího léta. 

Akce se odehrávala na prostorné terase s výhledem na rybník. Grilovaná kýta byla poctivě opečená a chutnala výborně. Studené pivo nám poskytlo příjemné osvěžení v teplém dni.

Všichni účastníci dali najevo nadšení z úžasného prostředí. Proto jsme usoudili, že si příští rok zagrilujeme nejspíše opět na stejném místě.

Čokoládová fontána, lukostřelba a vydováděné děti

Dětský den v OtnicíchNaše firma se rozprostírá v mnoha částech České republiky a v každé je příležitost k pořádání akcí pro zaměstnance. Firemním setkávání nahrávalo i krásné léto, kterého využili letos zejména pracovníci z okolí výrobního závodu v Otnicích, kde proběhlo druhé setkání zaměstnanců. Kromě nich jsme přivítali i jejich rodiny a především děti, pro které si organizátoři přichystali bohatý program plný zábavy. 

Malí i velcí hosté se soutěživým duchem si vyzkoušeli lukostřelbu, která sklidila velký úspěch. K dispozici bylo také malování na obličej, dokonce i dospělí si nechali namalovat nějaké to zvířátko. Aby se děti mohly vyřádit, měly také k dispozici skákací hrad s klouzačkou. Zábavný program také obsahoval tanečky a pohybové aktivity vedené skvělou animátorkou.

Nechybělo ani čokoládové fondue, ve kterém si děti mohly namáčet kousky ovoce a řádně si tak zapatlat trička :-). Na grilu se připravovaly lahodné steaky, ryby a nechyběly ani hermelíny. 

Vzpomínáme na toto setkání jako na den plný smíchu, zábavy a radostných chvilek pro všechny.

Těšíme se na příští letní setkávání

Možnost strávit čas společně a užít si neformální setkání má pro nás zásadní význam hlavně pro upevňování našeho týmu a kolektivního ducha. Jsme skvělou partou lidí, a to nám dodává energii do dalších let. Děkujeme za hojnou účast.