!-- Google Tag Manager -->

Betonové palisády – elegantní překonání výškových rozdílů

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Palisády DITONBetonová palisáda společnosti DITON je skvělým řešením všude tam, kde potřebujete prakticky a zároveň dekorativně vyřešit výškové rozdíly. Své využití najdou betonové palisády při vytváření stupňovitých teras, při stavbě opěrných zídek, výstavbě schodišť nebo zakončení dlážděných ploch. Využít je však můžete i k drobným architektonickým úpravám terénu nebo zahradních zákoutí, jelikož jejich vzhled skvěle kontrastuje s okolní zelení.

Dokonalé zpracování palisád

Betonové palisády DITON se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností. Pečlivé testy kvality zaručují, že betonový povrch palisád není nijak narušen a není tak cílem různých mechů a lišejníků, kterým by se jinak v drobných povrchových trhlinkách mohlo dařit.

Bohatý výběr betonových palisád

Na výběr máte široké spektrum betonových palisád DITON v nejrůznějších barevných variantách. Palisády POLO se vyznačují hranatým provedením, palisády CORTO a GRANDE pak mají půlkulatý tvar a k dispozici jsou také palisádové obrubníky. Palisády POLO a Palisádové obrubníky jsou ošetřeny technologií AQUASTOP, která se postará o dokonalou impregnaci před pronikáním vody. 

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.