Dlažba, betonová dlažba, zámková dlažba, venkovní dlažba

Zámková dlažba od profesionálů

Dlažba je stavebním prvkem, který je čistě přírodní - štěrk, písek, voda a cement, to je základ bez kterého se neobejde žádná zámková dlažba. Všechny složky musí být té nejlepší kvality, jen tak vznikne zámková dlažba, na jejíž užitné vlastnosti poskytneme 20letou záruku. Víme, že betonová dlažba se stává na dlouho dobu součásti svého okolí, jež utváří. Naším cílem je, aby zámková dlažba souzněla s okolím a zároveň byla funkční a působivá. Zámková dlažba do naší společnosti je opatřena systémem AQUASTOP! Chceme, aby se dlažba stala na dlouhou dobu součástí vašeho okolí.

Co je to úprava AQUASTOP! ?

Neustále vylepšujeme naše výrobky, aby byla zámková dlažba odolnější proti vlivům povětrnostních podmínek a nečistot z okolí. Proto má naše dlažba ochranné prvky ve formě AQUASTOPU! Zámková dlažba je ošetřena látkou v celé své vrstvě nášlapného betonu. Tím je betonová dlažba hloubkově naimpregnována a zámková dlažba není ošetřena jen povrchově.
Dlažba vyrobená s ochranou AQUSTOP! vykazuje velmi malou přilnavost pro nečistoty způsobené běžným používáním (prach, houby, mechy, žvýkačky,…).

Samočistící zámková dlažba EKOAKTIV

DITON vyrábí dlažbu, která dovede čistit sama i své okolí. Povrchová úprava, jíž je betonová dlažba impregnována používá principu fotokatalýzy, kdy se působením světla, jímž je zámková dlažba osvětlena, vytváří na povrchu dlažby aktivní vrstva, jež dlažbu sama čistí. Zámková dlažba tím čistí nejen sebe, ale i své okolí, především nečistoty ze vzduchu. Bertonová dlažba s povrchem EKOATIV Vám na vyžádání zkalkulujeme.

Zámková dlažba DITON je to pravým řešením právě pro Vás! 

Fotogalerie

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná