Zahradní trendy 2023: Oživte své venkovní prostory s novinkami od DITONU

6. 4. 2023

Cítit se komfortně na své zahrádce je pro většinu Čechů velice důležité, a protože nám na vašem komfortu záleží, připravili jsme pro vás řadu novinek. Nové produkty od DITONU jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré vaše potřeby a přinášely vám nové možnosti. Inspirujte se a vylepšete svou zahradu či terasu pomocí nejnovějších trendů ve světě betonových výrobků pro venkovní architekturu.

Vydlážděte si novou cestu svou zahrádkou

Odlište se od svých sousedů a vyberte si pro svou zahradu dlažbu, kterou nikdo jiný nemá. Novinky DITON přináší eleganci, moderní styl, stabilitu a perfektní odolnost.

Dlažba KOMBI AQUA

Inovativní dlažba KOMBI AQUA vznikla spojením klasické skladebné dlažby a dlažby vegetační. Skládá se ze tří různých velikostí kamenů s výraznými distančníky pro atraktivní a zároveň funkční povrch. Široké spáry v dlažbě umožňují perfektní vsakování srážkové vody do podkladu, zatímco substrát a travní semena vložená mezi kameny vytvoří zpevněnou zelenou plochu.

Dlažby s originálním vzhledem

Elegantní dlažba TESELA

Dlažba TESELA v novém odstínu LATTE nabízí spoustu kombinačních možností a vytváří jedinečnou, elegantní strukturu.

Velkoformátová dlažba MODERN LITE – PŘÍRODNÍ

 

 

S extrémně tenkými velkoformátovými dlaždicemi MODERN LITE tloušťky 3 cm se zase snadno při pokládce manipuluje. 

 

 

 

 

Plošná dlažba TRAVERTIN – NOIR

Dlažba TRAVERTIN z vaší zahrádky vytvoří útulné místo pro odpočinek. Díky jejímu výraznému povrchu, který napodobuje přírodní kámen, poskytne pohodlí při chůzi a zároveň dodá vaší zahradě moderní design. 

Plošná dlažba LUGANO – MARMETTA

 

 

Přírodní barvy a neodolatelný vzhled se spojily v dokonalém provedení a vytvořili něco jedinečného – moderní design dlaždič LUGANO s vymývaným povrchem MARMETTA, který uchvátí vaši pozornost. Každý detail byl promyšlený s důrazem na estetiku a kvalitu. 

 

 

 

 

 

Plošná dlažba VYMÝVANÁ – ARKTIK LUMINA

Stejně precizní dojem nabízí také PLOŠNÁ DLAŽBA VYMÝVANÁ s lehce vystupujícím kamenivem na povrch a produktovou řadou LUMINA. LUMINA přináší nové nevšední a neokoukané instalace. Využívá drobná zrna speciálního fotoluminiscenčního štěrku v ploše vymývaných povrchů ARKTIK a LAVA.

 

 

 

 

 

Plošná dlažba VYMÝVANÁ – ESENCE

 

Pouhá desetiminutová absorpce denního světla postačuje k vyzařování žlutozeleného světla z povrchu při setmění a v noci,a to po dobu osmi až deseti hodin. LUMINA je skvělým řešením pro zvýraznění okrajů cest, chodníků, schodišť, vytváření pocitového osvětlení a dekorativního nasvícení ploch, vyznačení zájmových ploch a nasvícení veřejného prostoru.

 

 

Bazénový lem EXCELENT – BÉŽOVÁ

 

 

Jako reakci na vaše časté požadavky při dláždění teras kolem bazénů jsme letos připravili bazénové lemy PREMIERE a EXCELENT. Povrch se třemi konstrukčními prvky vám pomůže vyřešit zasazení bazénů do terasy. Navíc si poradí i se složitějšími půdorysnými tvary bazénové vany.

 

 

 

 

 

Speciální dlažby, které oživí vaši zahradu

Vegetační dlažba MARMO

 

Potřebujete zachovat vodu v krajině? Pak jsou skvělou volbou DLAŽBY VEGETAČNÍ v nových colormixech LATE a MARMO, které se také perfektně hodí na pojezdové plochy a parkovací stání. 

NÁŠLAP S VÝSEČÍ 60

 

 

 

Esteticky unikátní NÁŠLAPY S VÝSEČÍ nabízí čtyři velikosti v řadě barevně zajímavých vymývaných povrchů LUMINA ARKTIK a LUMINA LAVA. Vaši zahradu příjemně oživí a vytvoří jedinečně tvarovaný chodníček či cestičku.

 

 

 

 

 

Novinky pro vaše pohodlí

Schodišťový blok z dlaždic

 

Zpříjemněte si pohyb na své zahrádce a překonejte výškové rozdíly v terénu či u domu pomocí SCHODIŠŤOVÝCH BLOKŮ s novými variantami vymývaných povrchů LUMINA ARKTIK a LUMINA LAVA.

LAVICE ORU – PŘÍRODNÍ

 

 

 

Praktickým doplňkem nejen pro zahradu, ale také městské mobiliáře je LAVICE ORU, která nabízí důmyslnou kombinaci betonových bočnic a dřevěných trámů sedací plochy. 

 

 

 

 

Praktické doplňky DITON pro sezonu 2023

Zdící tvarovky VISO – LATTE

Se zdícími tvarovkami VISO v nových colormixech MELÍR LATTE a  MELÍR MARMO můžete vytvářet nejen obyčejné ploty a nízké zídky, ale i drobné zahradní stavby, nosné příčky a podezdívky. A co víc, tvarovky se stávají stále oblíbenější i pro tradiční ploty s klasickými sloupky a výplní. Díky výrazné fasádě působí plot plastickým, elegantním a štíhlým dojmem. Pro zakončení zdí či plotů jsou skvělou volbou HLADKÉ A ŠTÍPANÉ STŘÍŠKY. Ty chrání vaši stavbu před povětrnostními vlivy, a s novým, širším výběrem barev je můžete perfektně sladit s ostatním použitým materiálem.

Poslední novinkou DITONU v produktové řadě LUMINA pro sezonu 2023 jsou ZÁHONOVÉ OBRUBNÍKY, které vám pomohou oddělit nebo ohraničit zpevněnou plochu. Snadno se pokládají a udržují.

Prohlédněte si leták s moderními novinkami DITON pro rok 2023, kde najdete podrobné informace k produktům a proměňte svou zahradu či terasu v dokonalé místo pro zasloužený relax.