Startujeme novou TV kampaň!

28. 2. 2022

Prvním březnovým dnem startujeme naší novou TV kampaň, jejímž hlavním motivem je splynutí zákazníka s výrobkem. Co může být silnější než pocit přímého spojení našich betonových prvků s bosou nohou v horkém letním dni?

Poprvé v historii DITONU jsme natočili živou TV reklamu. Výsledkem je jeden hlavní 10 vteřinový spot a 3 kratší 5 vteřinové spoty. Videa budou ve vysílání označena jako sponzor pořadu či programu.

» Naší cílovou skupinou jsou především majitelé domů a zahrad. V televizním spotu jim ukazujeme, že výrobky DITON spoluvytvářejí pohodlí a krásu jejich soukromého kousku světa, ve kterém si chtějí užívat pohodu a radost s rodinou a přáteli. Tyto kladné emoce evokují pohodu a jistotu zázemí a podporuje to i slogan „DITON – sluší každé zahradě a terase“.

» Se stejnou kreativou a sloganem jsme zahájili komunikaci na obálce Katalogu 2022 a budeme v ní pokračovat také na internetu, sociálních sítích, na venkovních plochách. Od dnešního dne je TV spot umístěn i na našich webových stránkách. Upoutávku jsme připravili i na Facebooku a na Instagramu. Budeme moc rádi, když odkazy nasdílíte s Vašimi přáteli. Předem děkujeme 🙂

» Sledujte nás v době od 1. 3. do 25. 3. 2022 na kanálech TV Nova, TV Prima a Eurosport.

TV spot můžete spustit kliknutím zde. DITON, TV spot – motiv 1 – YouTube

Ing. Ivana Adamová, marketingová manažerka