NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN ROKU 2020: Opět patříme k nejlepším!

9. 11. 2021

Z více jak 400 přihlášených jsme byli nominování mezi pěti nejlepšími výrobci v České republice v kategorii do 350 zaměstnanců.

Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo v sídle Nadace ABF v Praze. Tato soutěž je každoročně vypisována Ministerstvem průmyslu a obchodu společně se Svazem podnikatelů ve stavebnictví A Mediálním partnerem soutěže je časopis Stavebnictví.

Cílem soutěže je prezentovat a zviditelnit výrobní firmy, provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními a kvalitními výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl. Soutěž se snaží ukázat odborné i laické veřejnosti, že i výroba stavebních hmot může být ohleduplná a šetrná k životnímu prostředí, ale přitom může být moderní a energeticky úsporná.

Uvedená užší nominace je pro nás opět dokladem, že DITON patří mezi nejlepší. Potvrzuje se tak náš trvalý trend – stačí se jen poohlédnout do minulosti. Za 13 let účasti v soutěži byla společnost DITON nominována 11×, z toho nejvyšší ocenění získala 8×.

Všechna získaná ocenění i letošní nominace jsou pro nás velikým oceněním i závazkem do budoucna. Jsme si vědomi, že takových nadstandardních výsledků v soutěži jsme mohli dosáhnout jen díky spokojenosti našich zákazníků a obchodních partnerů. Děkujeme za důvěru všem našim zákazníkům, ale poděkování patří i našim pracovníkům, kteří svou každodenní poctivou práci odvádějí s vědomím, aby se k zákazníkům dostalo kvalitní zboží.

Vaší věrnosti si vážíme a jsme za ni vděčni!