DITON a INSPIRELI EDUCATION: Spolupracujeme s mladými tvůrci

11. 3. 2024

Asi nebudete namítat, že spojení teorie a praxe (nejen) v oblasti stavebnictví je základ. Proto jsme se pustili do projektu INSPIRELI EDUCATION, v rámci kterého spolupracujeme s budoucími architekty a designéry z celého světa. Díky tomuto projektu, který podporují školy jako ČVUT v Praze a STU v Bratislavě, mohou studenti na vlastní kůži poznat, jak věci v praxi fungují, naberou zkušenosti a dozví se o inovacích v oboru.

Cíl je jasný: propojit teorii s praxí

Projekt INSPIRELI EDUCATION si klade za cíl přiblížit studenty stavebních a technických oborů k reálné praxi. V rámci projektu se studenti seznamují s moderními technologiemi, pracovními postupy a novinkami ve stavebnictví, a to přímo od profesionálů. Díky spolupráci s významnými firmami v oboru, jako je DITON, získávají studenti nejen odborné vzdělání, ale i možnost přispět svými nápady k rozvoji celého odvětví.

Zisk talentů a podpora vzdělávání

Zapojením DITONu do projektu INSPIRELI EDUCATION máme možnost ukázat studentům, co všechno umíme a jaké produkty vyrábíme a jaké služby poskytujeme. DITON se tak podílí na vzdělávání perspektivních mladých odborníků. Vždyť kdo jiný by měl přijít s novými řešeními a dalšímu rozvoji, než právě budoucí generace?

Tento projekt je výhodný pro všechny strany. Studenti získávají unikátní příležitost učit se od předních odborníků a zapojit se do reálných projektů. My v DITONu pak máme šanci ukázat naši činnost, a zároveň se seznámit s talentovanými lidmi, kteří by mohli v budoucnu pracovat v našem týmu.

Závěrem

Naše účast v projektu INSPIRELI EDUCATION nám umožňuje propojit teoretické základy s praktickými zkušenostmi. Jde o skvělou příležitost jak pro mladou generaci, tak pro DITON, a těšíme se na všechny nové projekty, které z této spolupráce vzejdou.