Betonový zahradní nábytek ORU: styl a pohodlí do města i na zahradu

28. 2. 2024

Zahradní nábytek z kolekce ORU přináší do parků nebo zahrad dokonalou rovnováhu mezi funkčností a vizuální estetikou. Tento mobiliář, skládající se z betonové lavice a stolu, kombinuje pohledově hladký beton a opracované dřevo. Venkovní mobiliář je proto odolný a zároveň přitažlivý pro jeho uživatele. Výhodou také je, že zahradní lavice i betonový stůl se snadno udržují.

Betonová lavice ORUZahradní lavici se stolkem v kolekci ORU jsme navrhli tak, aby rozšířila kapacitu a zvýšila pohodlí venkovního prostoru, ať už se jedná o veřejné prostranství, například městský park, nebo vaší zahradu u domu. 

Městský mobiliář do veřejných prostor

Prodlužovací set betonové lavice ORU obsahuje další pilíř a dřevěnou sedákovou konstrukci. Díky tomu můžete základní sestavu snadno přeměnit na posezení pro větší počet osob. ORU je ideální varianta městského mobiliáře pro ty, kdo hledají flexibilní řešení pro veřejné prostory ve městě.

ORU set nezahrnuje jen zahradní lavici se stolem, ale také integrovaný květináč, který pomůže v exteriéru vytvořit harmonické zákoutí, kam si lidé budou rádi sedat třeba s knížkou. Betonový nábytek, který kombinuje styl a funkčnost, vždy poskytuje lidem prostor pro relaxaci a zábavu, a také proměňuje jakýkoli venkovní prostor na pohostinný a elegantní koutek.

 

Zahradní nábytek ve stylu minimalismu

Mobiliář ORUPokud preferujete minimalistický styl, betonový nábytek na zahradu z kolekce ORU se vám jistě osvědčí. Skvěle doplní prostor například u bazénu nebo na terase, která má podobný betonový povrch jako nábytek. Ať už je vaše zahrada velká nebo malá, kolekce ORU přináší jednoduchý styl, který dokáže proměnit každý prostor v útulné místo pro rodinné setkání, odpočinek nebo prostě jen místo, kde si můžete vychutnat svou ranní kávu uprostřed zeleně. 

Díky svému modernímu designu a vysoké funkčnosti je betonový nábytek ORU perfektním doplňkem pro každou zahradu, veřejný prostor ve městě nebo park, kde poskytuje příjemné posezení.