Deutsch Slovensky
Menu

Zkušebna a další garance kvality výrobků Diton

15. 5. 2014

Betonové výrobky Diton mají mnoho garancí kvality, mezi kterými dominuje 20letá záruka a vlastní testovací laboratoř.

Mezi požadované vlastnosti betonových výrobků patří dlouhodobá trvanlivost, co nejdelší zachování původních barev či odolnost proti povětrnostním vlivům. V Ditonu chápeme vaše potřeby a proto můžete těžit z maximální užitné hodnoty našich výrobků – a nedílnou součástí našich garancí je i pravidelné testování kvality.

Proč nabízíme záruku 20 let?

Základ úspěchu leží už v pečlivě vybíraných výrobních materiálech. Díky zkušenostem čerpaným již od roku 1999 odebíráme písek, štěrk a další materiály jen od praxí důkladně prověřených dodavatelů.

Další výhodou je intenzivní a nikdy nekončící práce na nových technologiích. Naši zákazníci si chválí zejména dvě:

Aquastop: už žádné ochození či obroušení impregnované vrstvy – s technologií hloubkové impregnace Aquastop si výrobky udrží syté barvy a příjemný vzhled po celou dobu své životnosti.

Ekoaktiv: velký úspěch slaví tzv. samočistící dlažba, která se díky principu fotokatalýzy pravidelně, účinně a sama od sebe zbavuje všech nečistot.

Pravidelné testy kvality

Firma Diton má svou vlastní zkušební laboratoř, která nepřetržitě hlídá rigorózní dodržování příslušných technických norem. V ní také pravidelně testujeme působení mrazu, vody, prachových částic i chemikálií a díky tomu máte jistotu, že budete mít na zahradě či kdekoli jinde jen důkladně prověřené a spolehlivé betonové výrobky.

Kromě toho spolupracujeme také s několika externími zkušebnami, jejichž nezávislé certifikáty vám poslouží jako další záruky. Mezi tyto partnery patří třeba VUT Brno nebo VUPS Praha.

Závěrem

Již třikrát jsme získali prestižní ocenění „Nejlepší výrobce stavebnin roku”. Každý den usilovně pracujeme na tom, aby vám výrobky z betonu sloužily po jednu až dvě generace a kdykoli vám rádi zodpovíme další otázky, ať už ohledně užitných vlastností našich výrobků nebo čehokoli jiného – stačí vyplnit a odeslat kontaktní formulář níže.

Klikněte zde pro otevření produktového katalogu