Deutsch Slovensky
Menu

Venkovní betonová dlažba SETA – imitace přírodního kamene

30. 9. 2014

Betonová dlažba DITON SETA představuje praktickou reliéfní venkovní dlažbu přírodního vzhledu. Její tvarovaný povrch představuje imitaci přírodního kamene, dlažba SETA se tudíž skvěle hodí nejen na zahradu, dvorek či prostranství kolem domu, ale i například na terasu. Ať už ji umístíte kamkoliv, získá toto prostranství na okrase a zajímavosti.

Beton s imitací kamene

I když je dlažba SETA vyrobená z betonu, snažili jsme se, abychom jí dodali co nejpřirozenější vzhled kamene. Díky tomu, že se skládá ze čtyř různě velkých kamenů, vytvoříte netypickou, originální a nepravidelně vypadající plochu připomínající přírodní kámen. Betonovou dlažbu SETA tak můžete použít všude tam, kde byste rádi umístili kámen –  a navíc se zachováním skvělých vlastností betonu.

Odolná dlažba se skvělými vlastnostmi

Dvouvrstvá, vibrolisovaná venkovní betonová dlažba SETA vyniká skvělými vlastnostmi, především pak vysokou pevností, odolností proti obrusu a také skvěle odolává povětrnostním vlivům a působení chemických látek. Bezpečnost užívání je pak zaručena skvělými adhezivními vlastnostmi. Pokud dlažbu SETA umístíte na správně navrženou skladbu podloží, můžete ji dokonce využívat i pro občasné zaparkování vašeho vozu s hmotností do 3,5 tuny.