Deutsch Slovensky
Menu

Skupina DITON – Beton Brož obdržela nejvyšší ocenění na 22.ročníku Pardubické stavební výstavy 2017

4. 3. 2017

Dovolujeme si Vám oznámit, že Skupina DITON – Beton Brož obdržela dne 4.3. 2017 Čestné uznání za celkové řešení výstavní expozice a za vystavené produkty na 22. Pardubické stavební výstavě 2017. 

Ocenění za rok 2017 jsme přidali k dalšímu ocenění za rok 2016 a za rok 2015, kdy jsme se také stali vítězi ze všech vystavovatelů

Ocenění za rok 2017 jsme přidali k dalším oceněním za rok 2016 a za rok 2015, kdy jsme se také stali vítězi ze všech vystavovatelů.

Odborná hodnotící komise, jež se skládala z architektů, odborníků ze stavebního sektoru a novinářů letos vybírala vítěze a finalisty z více než 250 přihlášených vystavovatelů, mezi kterými byli mimo jiné i další přední čeští a zahraniční výrobci betonových výrobků.

U skupiny DITON – Beton Brož odborná komise vyzdvihla především vysokou míru inovace, profesionality s důrazem na rozsah a celkové pojetí výstavní expozice. Na základě vyjádření hlavního pořadatele PaedDr. Milana Juklíčka se jednalo o mimořádně jedinečný a propracovaný výstavní projekt.

Tohoto ohodnocení si velice vážíme a jsme rádi, že si našich výrobků cení nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost.

Ocenění je pro nás důkazem kvality a spolehlivosti našich značek DITON a Beton Brož, které si za více než 18 let působení na trhu vybudovaly silnou pozici v oblasti betonových výrobků.

Za skupinu DITON – Beton Brož
Ing. Ivana Adamová, Marketingová manažerka