ČeštinaDeutsch
Menu

Technologie BOSS 5

Společnost DITON nabízí svým zákazníkům to nejvyšší možnou ochranu betonových dlažeb. Speciální technologie
nanášení a vytvrzování laků na povrchu betonových dlažeb nabízí pouze naše společnost.

Kompozitní látka se nanáší na povrch betonových dlažeb a vytvrzuje se pomocí záření a vysoké teploty. Ošetřené povrchy betonových dlažeb technologií BOSS 5 přináší celou řadu výhod a zvýšení užitných vlastností. Technologie BOSS 5 nabízí vynikající ochranu betonových dlažeb proti vlivům vnějšího prostředí a chrání povrch betonové dlažby proti účinkům jejího užívání. Můžete zapomenout na skvrny, které by jinak na povrchu běžné betonové dlažby zůstaly poté, co se na něm vylilo například červené víno či olej, nebo ukápnul kečup, hořčice atd.

Máte „noční můry“ ze žvýkaček, přilepených na povrchu betonové dlažby? Tak na to můžete také klidně zapomenout. Povrch výrobků je méně náchylný k ušpinění. Nečistoty z povrchu výrobku velmi snadno setřete, a to buď hadrem, hadicí s vodou, kartáčem a to během několika vteřin. Nevěříte? Pak vám nezbyde nic jiného, než si to sami vyzkoušet a přesvědčit se o obrovském přínosu této jedinečné technologie BOSS 5.

 

OCHRANA BOSS 5 PŘINÁŠÍ TYTO POZITIVNÍ VÝHODY:

  • Nabízí vysokou odolnost proti trvalému znečištění, usnadňuje čištění
  • Zabraňuje vyblednutí barvy
  • Přináší vysokou ochranu proti povětrnostním vlivům
  • Zaručuje odolnost proti smyku/skluzu dle kyvadlové hodnoty
  • Výrazně snižuje nasákavost materiálu
  • Zabraňuje průniku kapalin a nečistot do betonu
  • Beton perfektně chrání proti dalšímu růstu nepříjemných povlaků z řas a mechů

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ VÝROBKŮ S POVRCHOVOU ÚPRAVOU BOSS 5

Obecně jsou údržba a čištění betonových výrobků s povrchovou úpravou BOSS 5 velmi jednoduché.
Čištění se provádí standardními čisticími prostředky, jakou jsou zametací košťata, vysokotlaké čističe, případně kartáčové čistící automaty. Jakékoliv jednoduché znečištění betonových ploch od oleje, vína, kečupu atd. lze ihned po znečištění snadno odstranit vlhkým hadrem nebo kartáčkem s vodou, kterým tuto nečistotu či skvrnu setřete. Povrch pak zůstane čistý beze skvrn.