Deutsch Slovensky
Kalkulačka dlažeb Kalkulačka plotů Objednávka on-line
Hledat na webu
Menu

Rozvoj klíčových kompetencí zaměstnanců členských podniků sdružení KPKV, reg. číslo: CZ.1.04/1.1.06/52.00045

Projekt: Rozvoj klíčových kompetencí zaměstnanců členských podniků sdružení KPKV, reg. číslo: CZ.1.04/1.1.06/52.00045

Nositel projektu: Klub personalistů kraje Vysočina, o.s.

Doba realizace: 1. 12. 2010 – 30. 9. 2013

DITON s.r.o. se spolu s dalšími 7 členy sdružení Klubu personalistů kraje Vysočina, o.s. účastnil vzdělávacího projektu cíleného na rozvoj klíčových kompetencí zaměstnanců v celkové hodnotě 15 093 166 Kč.

V rámci projektu zaměstnanci DITON s.r.o. absolvovali 58 kurzů, z nichž jako nejdůležitější zaměstnavatel vyhodnotil kurzy zaměřené na osobnostní a profesní rozvoj, např: Dlouhodobé budování vztahu se zákazníkem, Hodnotící a rozvojový rozhovor s pracovníkem, Pracovněprávní vztahy se zaměstnanci, Budování firemní kultury a environmentálního minima, Event marketing, Kaizen a štíhlá výroba, atd.

Mezi nejzajímavější kurzy, realizované v rámci projektu, zaměstnanci zařadili Neverbální komunikace a její využití v obchodní praxi, Kaizen a štíhlá výroba, Kariérový postup (z dělníka mistrem a co dál), MS Excel a MS Word pro pokročilé, Profesionální prezentace na výstavách a veletrzích. Celkem se kurzů zúčastnilo 374 úspěšných absolventů.

Realizace projektu umožnila společnosti DITON poskytnout školení pro nadstandardní osobnostní rozvoj vybraných zaměstnanců a zlepšení jejich odborných znalostí a dovedností. Celkově byl projekt velmi úspěšný a splnil veškerá očekávání společnosti DITON i zaměstnanců.