Deutsch Slovensky

Web specialista/ka – junior marketér/ka

Co vás čeká

  • především významné zapojení do přípravy nového webu a následná administrace webu v publikačním systému
  • práce v informačním systému pro účely administrace webu s vytvářením reportů
  • intenzivní komunikace s externími programátory, zajišťování exportů dat (xml) pro publikaci dat – znalost programovacích jazyků není vyžadována!
  • komunikace s dodavateli v rámci stávajících a nových technických řešení na nových webových stránkách (kalkulátor, vizualizace…)
  • součinnost s dodavateli v rámci Analýzy klíčových slov, Technického SEO
  • v budoucnu správa sociálních sítí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • nehledáme ultra specialistu, ale preferujeme inteligenci, organizační schopnosti, aktivní přístup a „mladistvé“ myšlení
  • určitě se vám bude hodit zkušenost s vytvářením webových stránek (nebudete na to sami, čeká vás úzká spolupráce s profi agenturou)
  • v hledáčku máme komunikativního člověka s kladným přístupem k PC/komunikační technice obecně a s velkou ochotou učit se a přijímat změny
  • orientace v oblasti měření analytik webu, práce s Google Analytics – jednoznačně vítáme!

Co vám můžeme nabídnout

  • aktivní zapojení na tvorbě zcela novém webu firmy předního postavení na trhu
  • analytickou práci, profesní rozvoj a prostor pro uplatnění svých myšlenek
  • zázemí silné české společnosti s dlouholetým postavením na trhu

Kontaktní formulář
  • Povolené soubory: jpg, pdf, doc, docx.