ČeštinaDeutsch

Technik výroby

Co Vás čeká:

  • koordinace výrobního procesu, zajištění plynulého chodu několika výrobních linek ve spolupráci s mistry a vedoucím výrobního závodu
  • operativní řešení dílčích výrobních problémů
  • řízení činností pracovních týmů a mistrů daného provozu
  • provádění operativních úprav plánů podle provozní situace
  • koordinace využití strojního a technického vybavení v rámci provozu
  • sledování a zavádění nových technologií do výrobního procesu
  • prověřování materiálového zásobování a technické vybavenosti provozu
  • namátková kontrola dodržování technologické kázně a bezpečnosti práce
  • namátková kontrola kvality surovin, materiálů a výrobků, mezioperační kontrola kvality
  • vedení provozní technické a technologické dokumentace
  • aktivní účast na výrobních poradách, navrhování inovací, optimalizace apod.

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru strojírenství nebo stavebnictví (v případě odpovídajících zkušeností nezáleží na oboru studia)
  • upřednostníme zkušenosti z obdobného provozu
  • běžnou, a aktivní uživatelskou znalost nástrojů MS Office (pravidelná práce na PC, především s tabulkovým procesorem MS Excel)
  • výborné organizační dovednosti a schopnost řešit náhlé situace
  • časovou flexibilitu a orientaci na výsledek
  • uvítáme anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni (občasné využití při komunikaci s výrobci ze zahraničí, převážně z Německa)

Proč k nám?

  • jsme česká společnost s jasnou vizí a slibnou budoucností
  • máme pevné postavení na českém trhu v oblasti výroby betonových výrobků
  • nabízíme odpovídající mzdu a profesní rozvoj
  • slibujeme šéfa, který je koučem – neřídí, ale vede!

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!