Deutsch Slovensky

Referentka expedice

Náplň práce – v kostce:

  • každodenní kontakt se zákazníky a řidiči nákladní dopravy
  • příprava podkladů pro nakládku
  • vystavování a evidence dodacích listů, převodek a plných mocí
  • spolupráce s dalšími expedičními sklady
  • fakturace, resp. prodej za hotové

Požadavky máme přiměřené a splnitelné:

  • zkušenosti v obchodu ve stavebnictví – v ideálním případě
  • skutečný zájem o práci v oboru prodeje stavebnin
  • výborné komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • aktivní znalost nástrojů MS Office
  • vytrvalost a pozitivní přístup – nezbytnost

Proč práce k nám?

  • jsme stabilní a ekonomicky silná firma – pro většinu klišé, pro nás realita všedních dní
  • nabídneme Vám aktivní a v určitém období i velmi dynamickou práci, ovšem přijde období, kdy si odpočinete a naberete síly na další, dynamické dny
  • platíme řádně a včas, ani v době největší krize se naši zaměstnanci nebáli o své mzdy
  • čeká nás slibná budoucnost, takže chcete-li se stát její součástí, jste tu správně 🙂
  • i my máme balíček firemních výhod a benefitů
  • pracovní doba: 06:00 – 14:30 ranní směna, 08:30 – 17:00 odpolední směna