Deutsch Slovensky
Menu

Nejlepším výrobcem stavebnin roku 2010 je společnost DITON s.r.o.!

4. 10. 2011

Společnost DITON s.r.o, se stala již po druhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010!

Získali jsme ocenění NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN ROKU 2012.

Společnost DITON s.r.o, se stala již po druhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010!

Společnost DITON s.r.o, se stala již po druhé nositelem významného a prestižního titulu „Nejlepší výrobce stavebnin“. K ocenění za rok 2009 tentokrát přidala i titul za rok 2010.  Firma, jež má dvanáctiletou historii a patří mezi nejvýznamnější výrobce betonových výrobků, se specializuje na výrobu venkovní betonové dlažby a prvků zahradní architektury.

Cenu za společnost DITON převzal ředitel společnosti pan Petr Diviš přímo na půdě Senátu ČR při setkání podnikatelů v rámci dnů Stavitelství a architektury dne 3. 10. 2011.

Soutěž každoročně vyhlašuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví České republiky, ÚRS a odborným časopisem Stavebnictví. Toto prestižní ocenění přináší pro každého vyznamenaného vysoce kladné hodnocení jeho práce a jím nabízeného sortimentu.

Společnost DITON s.r.o. působí na našem trhu od roku 1999 a od svého založení se díky svému portfoliu výrobků a stylu své práce dostala ve svém oboru mezi hlavní hráče na trhu. Díky propracovanému systému řízení výroby a nejmodernějším technologiím vyrábí firma jednu z nejkvalitnějších betonových dlažeb na našem trhu. Ve výrobním programu společnosti je ovšem pamatováno i na další betonový sortiment.

Mezi výrobky společnosti DITON s.r.o. patří především barevné a tvarově rozmanité betonové dlažby. Firma má ve své nabídce také výrobky zahradní architektury.

„Cílem soutěže je upozornit odbornou i laickou veřejnost na nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl. Současně ukázat, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být z hlediska ochrany prostředí šetrná, moderní a úsporná.“Shrnujejménem organizátorů soutěže ředitel společnosti ÚRS Praha, a.s. František Glazar.

Mezi hlavní hodnotící kritéria soutěže patřila ekonomická úspěšnost a silná pozice na trhu, energetická nenáročnost výroby, dosahování kvality výroby, zlepšování životního prostředí a řešení odpadového hospodářství, stav v zavádění systému řízení výroby a výrazná investiční činnost do výrobních závodů a provozů v posledních třech letech.

Dle organizátorů soutěže je firma DITON s.r.o. silná ve všech těchto kritériích a příkladně ukazuje, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná k životnímu prostředí, šetrná a přitom moderní a úsporná.

V letošním roce společnost DITON otevřela další z výrobních areálů v Paskově u Ostravy, který se zařadil mezi již stávající výrobní areály v Čeperce u Pardubic a Stříteži u Jihlavy.