Deutsch Slovensky
Menu

Linie dřeva – dlažba dokonale imitující dřevo

21. 3. 2014

Chcete spojit optické vlastnosti dřeva se spolehlivostí a trvanlivostí betonové dlažby? Přečtěte si více o nové produktové řadě firmy Diton zvané Linie dřeva!

Vzhled dřeva je velmi příjemný pro oči a jen těžko najdete zahradu či interiér, kam by vyloženě nepasoval. Rozhodli jsme se proto spojit po staletí oblíbený vzhled s bezkonkurenčními vlastnostmi betonové dlažby a výsledkem je právě Linie dřeva, na kterou se na následujících řádcích podíváme blíže.

Perfektní imitace dřeva

Linie dřeva vyrábíme speciální technologií litého betonu. Tato technologie, u níž je vysoký podíl ruční práce a lidského umu přináší až neuvěřitelně vyhlížející výsledek, který  je k nerozeznání od skutečných dřevěných prken! V současné době si můžete vybrat ze dvou produktových řad, Smrk a Dub. „Dubová prkna” jsou k dispozici ve čtyřech rozměrech a „smrková prkna” ve dvou (detaily naleznete v technickém listu zde). Dále nabízíme PALISÁDY a SCHODY v provední DUB.

Přejít na katalog Linie dřeva

Vlastnosti Linie dřeva

Protože se i přes její vzhled jedná o klasickou betonovou dlažbu, můžete se spolehnout na její standardní vlastnosti, např.:

  • netečnost vůči mrazu i vysokým teplotám
  • velká pevnost
  • odolnost proti mechanickému poškození
  • dlouhá životnost

Závěrem

Dlažba Linie dřeva vydrží mnohem déle než skutečné dřevo a přitom vkusně a elegantně doplní váš exteriér. Existuje téměř nekonečná škála možností vzorů, jaké můžete pro svou novou dlažbu vymyslet – několik praktických ukázek naleznete zde. Pokud vás Linie dřeva zaujala, další informace naleznete zde (včetně objednávkového formuláře).