Menu

Letní soutěž s Ditonem: Pochlubte se Vaší realizací s produkty DITON a vyhrajte hodnotné ceny!

3. 7. 2020

Pokud jste realizovali své představy o skvělém bydlení pomocí výrobků společnosti DITON, máte velkou šanci vyhrát rodinnou dovolenou za 40 000 Kč. Stačí k tomu málo – vyfoťte zmíněnou realizaci, vyplňte formulář a pošlete nám tuto fotografii. Zařadíme Vás do hlasování o skvělé ceny!

Hlasujte pro tu nejhezčí realizaci! 

Soutěžní fotografie vystavíme na webu a budeme je sdílet. Kdokoliv pak má právo dát svůj hlas realizaci, která jej nejvíce zaujala. Je to velmi jednoduché – stačí kliknout na fotku a hlas je odeslán. Pokud jste soutěžící a chcete zvýšit svoji šanci na výhru, můžete svou realizaci sdílet na sociálních sítích.

Ceny jsou přitom opravdu velmi hodnotné, posuďte sami:

  • 1. cena: Poukaz na luxusní rodinnou dovolenou v hodnotě 40 000 Kč ve 4* Hotelu Vista na Dolní Moravě. Platnost je 14 měsíců.
  • 2. cena: CONNEX Hotelový šek (DeLuxe, Wellness, Vital-Aktiv…) v celkové hodnotě 20 000 Kč. Platnost je 18 měsíců.
  • 3. cena: Univerzální poukázky Dárkový Pass v celkové hodnotě 10 000 Kč. Platnost je 24 měsíců.
  • 4. – 20. cena: Poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup výrobků společnosti DITON. Platnost je do 28. 2. 2021. Lze uplatnit ve stavebninách vybraných organizátorem.

Termín soutěže: 1. 7. – 31. 10. 2020

Takže neváhejte a posílejte svoje realizace. Čím dříve, tím lépe – máte více času na oslovení svých příznivců a získání většího počtu hlasů!

 

Bližší informace naleznete zde.