Deutsch Slovensky
Menu

Lifebrick – provětrávaná fasáda stvořená pro váš dům

18. 11. 2015

Řešíte fasádu či zateplení a nevíte, jaký systém vybrat? Zaměřte se na kvalitní materiály, které vám do budoucna ušetří spoustu starostí i peněz. Ideálním řešením pro jakýkoliv typ stavby jsou fasády LIFEBERICK. Ať máte dům zděný, či dřevostavbu, na každý typ stavební konstrukce se Lifebrick uplatní a splní vysoké nároky na funkčnost a životnost fasádního pláště.

Lifebrick vám pomůže vyřešit nejen estetickou stránku fasády vašeho domu, ale rovněž zateplení. Podstatou fasády je pak provětrávání zdiva a odvod vlhkosti. Zdravé klima uvnitř domu je důležité, abyste předešli vzniku plísní a následným zdravotním problémům vaší rodiny.

Rychlá montáž bez lepení

Fasáda Lifebrick se skládá z jednotlivých fasádních cihel montovaných na nosnou konstrukci, kdy je možné použít tepelnou izolaci potřebné tloušťky. Montáž zvládnete sami dle doporučeného montážního návodu výrobce, nebo ji zajišťuje přímo společnost Lifebrick s.r.o. Co je pro vás důležité a výhodné je to, že nejste při montáži limitováni počasím. Montáž probíhá vždy suchou cestou, celý proces je založen na šroubovaných spojích bez nutnosti technologických přestávek, a proto se fasády Lifebrick realizují celoročně.

Sortiment provětrávaných fasád Lifebrick

Lifebrick standard – betonový, celoprobarvený výrobek, odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Vyřešíte jím odvětranou fasádu či podezdívku. Lifebrick standard doporučujeme  pro stávající domy i novostavby,  kde je důležitý především design a odvětrání zdiva.

Lifebrick therm – perlit-betonový, celoprobarvený obklad, odolný vůči povětrnostním vlivům s tepelně-izolační schopností a difúzní propustností. Lifebrick therm doporučujeme pro stávající domy a novostavby, kde je třeba řešit kromě pohledové stránky také zateplení. Obklad je lehký a paropropustný.

Oba typy fasádních obkladů se vyrábějí v několika barevných odstínech.

Více na www.lifebrick.cz