Deutsch Slovensky
Menu

DITON obdržel nejvyšší ocenění na dvacátém ročníku Pardubické stavební výstavy 2015

6. 3. 2015

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost obdržela dne 5.3. 2015 Čestné uznání za celkové řešení výstavní expozice a za vystavené produkty na Pardubické stavební výstavě 2015.

Odborná hodnotící komise, jež se skládala z architektů, odborníků ze stavebního sektoru a novinářů letos vybírala vítěze a finalisty z více než 200 přihlášených vystavovatelů, mezi kterými byli mimo jiné i další přední čeští a zahraniční výrobci betonových výrobků.

U společnosti DITON odborná komise vyzdvihla především vysokou míru inovace s důrazem na rozsah a celkové pojetí výstavní expozice. Na základě vyjádření hlavního pořadatele PaedDr. Milana Juklíčka se za 20 let pořádání této výstavy, nesetkali s tak jedinečným a propracovaným výstavním projektem.

Tohoto ohodnocení si velice vážíme a jsme rádi, že si našich výrobků cení nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost.

Ocenění je pro nás důkazem kvality a spolehlivosti značky DITON, která si za více než 15 let působení na trhu vybudovala silnou pozici v oblasti betonových výrobků.

Za společnost DITON s.r.o.
Ing. Ivana Adamová, Marketingová manažerka