Deutsch Slovensky
Menu

DITON obdržel nejvyšší ocenění na 21. ročníku Pardubické stavební výstavy 2016

6. 3. 2016

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše společnost obdržela dne 5.3. 2016 Čestné uznání  za celkové řešení výstavní expozice a za vystavené produkty na 21. Pardubické stavební výstavě 2016. 

Ocenění za rok 2016 jsme přidali k dalšímu ocenění za rok 2015, kdy jsme se také stali vítězi ze všech vystavovatelů.

Odborná hodnotící komise, jež se skládala z architektů, odborníků ze stavebního sektoru a novinářů letos vybírala vítěze a finalisty z více než 250 přihlášených vystavovatelů, mezi kterými byli mimo jiné i další přední čeští a zahraniční výrobci betonových výrobků.

U společnosti DITON odborná komise vyzdvihla především vysokou míru inovace, profesionality s důrazem na rozsah a celkové pojetí výstavní expozice. Na základě vyjádření hlavního pořadatele PaedDr. Milana Juklíčka se jednalo o mimořádně jedinečný a propracovaný výstavní projekt.

Tohoto ohodnocení si velice vážíme a jsme rádi, že si našich výrobků cení nejen naši zákazníci, ale i odborná veřejnost.

Ocenění je pro nás důkazem kvality a spolehlivosti značky DITON, která si za více než 17 let působení na trhu vybudovala silnou pozici v oblasti betonových výrobků.

Za společnost DITON s.r.o.
Ing. Ivana Adamová, Marketingová manažerka