Kvalitní betonové výrobky pro váš projekt

Katalog produktů
Přejít níže

Dáváme život betonu

Přinášíme zákazníkům radost z užitné i estetické hodnoty jejich díla. Vyrábíme a dodáváme nejširší sortiment kvalitních betonových výrobků pro venkovní architekturu.

Vizualizér a 3D konfigurátor

Vyzkoušejte náš nový vizualizér a 3D konfigurátor s kalkulačním nástrojem, které pracují v cloudovém prostředí BIM a umožňuj modelovat a vizualizovat prvky stavebního díla ve 3D s pozadím reálné stavby zákazníka.


Zjistit více
Vizualizace dlažeb a plotů | DITON
Virtuální prohlídka DITON

Virtuální prohlídky

Tipy pro váš dům a zahradu ve virtuálních prohlídkách DITON. Otevřeno 24/7. Na plochách více jak 6 800 m2 uvidíte „naživo“ nejširší spektrum vyráběných produktů. Přijďte se podívat, ať máte jistotu správného výběru.


Prohlédnout

DITON sluší všude

Plánujete novostavbu, nebo rekonstrukci? U nás najdete inspiraci pro svůj dům, zahradu, terasu, nebo plot. Vyrábíme i kompletní sortiment pro dopravní a technické stavby.

ZDICÍ PRVKY VISO

S tvarovkami VISO můžete postavit nejen ploty, zdi a podezdívky, ale i další betonové stavby. VISO se díky své variabilitě hodí nejen k moderním stavbám, ale i venkovským usedlostem. Skvěle se kombinuje s naší širokou škálou skladebných a plošných dlažeb.


Pro více informací se podívejte ZDE

Inspirujte se našimi realizacemi

Betonová dlažba Stone

Dlažba Stone - Falbo

Prohlédnout inspirace

Spočítejte si svůj projekt naší kalkulačkou

Snadná kalkulace dlažby, terasy nebo plotu. Vyberte si produkt, jeho variantu, či skladbu a kalkulačka vypočítá cenu vašeho projektu.


Pokládka betonové dlažby

Spolehněte se na profesionály

Profesionalita s dlouhou tradicí. Jsme přední český výrobce betonových výrobků na špičce v oboru. Spolehněte se na nás.


Více o nás
Pobočka DITON
Betonová terasa

Naše výrobky mají nadčasový design a za jejich kvalitu ručíme 20 let. Používáme moderní technologie.


Naše technologie

Vaše důvěra je pro nás důležitá. Kvalitu našich výrobků pravidelně oceňují zákazníci i profesionálové z oboru. Výrobky a služby jsou naší vizitkou. Profesionalita nám přináší uznání a respekt.


Ocenění a certifikace

Ditonoviny