!-- Google Tag Manager -->

Poděkování za Vaši návštěvu na 23. Pardubické stavební výstavě 2018

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Děkujeme Vám všem návštěvníkům, že jste se přišli podívat do naší expozice s betonovými výrobky na 23. Pardubické stavební výstavě, která se konala ve dnech 1. – 3.3. 2018. Mohli jste shlédnout velmi široký sortiment betonových dlažeb různých tvarů, rozměrů, povrchů a barevných provedení, které věříme, že pro Vás budou velmi dobrou inspirací pro Vaše realizace. V naší expozici jsme nezapomněli na prezentaci plotových prvků, obrubníků, palisád a také velmi široký sortiment zahradní architektury včetně zahradního nábytku a dekoračních prvků.
V neposlední řadě jsme Vám představili několik NOVINEK, které jsme pro Vás připravili, mezi ně patří gumová dlažba nebo barevné provedení Latte a Černo-bílá u zdicích prvků Muráno.

Pokud jste si vybrali dlažbu v okolí Vašeho domu nebo zahrady a chcete znát cenu, použijte naši KALKULAČKU  http://www.diton.cz/kalkulator-dlazeb/prvni-krok. V několika snadných KROCÍCH si jednoduše a přehledně spočítejte cenu. Získáte cenovou nabídku včetně spotřeby materiálu s prořezem nebo bez prořezu, s použitím zásypového písku nebo drtě a s doporučením nejbližšího prodejního místa ve vašem okolí.

    

   

Máte dotaz nebo zájem o některý z našich produktů? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odpověď vám bude zaslána do 2 pracovních dnů.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.