!-- Google Tag Manager -->

OBRUBNÍKY, OPĚRNÉ A SVAHOVÉ PRVKY

Zkuste náš lokátor a najděte si nejbližší prodejnu DITON výrobků.

Spočítejte
si vaši cenu

Kalkulačka dlažby Kalkulačka plotů

Obrubníky DITONBetonový obrubník společnosti DITON je nezbytným doplňkem na všechna místa, kde je potřeba zpevnit plochu. Díky tomu, že vytvoří betonové obrubníky ve spojení s chodníkem či samotnou plochou celistvý a kompletní vzhled, jsou často využívány i jako dekorativní prvek v různých stupňovitých zahradách a u cestiček.

Obrubníky pro různé použití

V nabídce společnosti DITON naleznete špičkové betonové obrubníky nejrůznějšího provedení, typů, barev a tvarů. Chcete-li oddělit na vaší zahradě vegetaci od chodníčků, pak vám skvěle poslouží záhonový obrubník, také nazývaný betonový zahradní obrubník. Převýšení na vaší zahradě nebo oddělení cesty od pěší zóny pak vyřeší chodníkový obrubník. Hledáte-li vhodný obrubník pro vjezd do garáže, pak navštivte sekci silniční obrubníky. Potřebujete-li umožnit vstup i lidem na vozíčku nebo usnadnit pohyb rodičům s kočárkem, pak oceníte bezbariérové obrubníky. Stačí si jen zvolit správný druh betonového obrubníku.

 

Výhody betonových obrubníků DITON

Betonové obrubníky společnosti DITON představují nejen zpevňující a dekorativní prvek, ale jsou zároveň výrobkem té nejvyšší kvality se spoustou výhod. Mezi ty hlavní patří:

  • výroba z čistě přírodních materiálů
  • široká škála typů, barev a tvarů
  • dokonalé zpevnění ploch
  • hloubková impregnace betonu, tzv. technologie AQUASTOP
  • dlouholeté zkušenosti zajišťující vysokou kvalitu výrobku

 

Vyberte si vhodný druh betonových obrubníků a přesvědčte se o vysoké kvalitě a skvělém využití. Betonové obrubníky společnosti DITON zpevní vaše plochy na dlouhé roky.

Máte raději tištěný katalog?
Napište si o něj, pošleme Vám jej ZDARMA.